معرفی
میلگرد بدون آج

میلگرد بدون آج و کاربرد آن

یکی از انواع میلگردهای کاربردی در صنعت، میلگرد بدون آج است. میلگردی که بدون هیچ آجی روی سطح خود عرضه شده باشد را میلگرد بدون آج یا ساده می نامند. از میلگردهای ساده در حوزه صنایع مختلف، استفاده می شود. از این نوع میلگرد در آهنگری، جوشکاری و برای تغییر شکل، به میزان زیادی استفاده می گردد.

همین طور این نوع میلگرد برای استفاده جهت افزایش مقاومت کششی در کنار، بتن کاربرد دارد.

قیمت میلگرد بدون آج در بازار روز

قیمت میلگرد بدون آج در بازار روز تابع عوامل و المان های مختلفی بوده و شما می توانید در تماس با مجموعه کارخانه آذر گستر سدید، نسبت به استعلام قیمت اقدام کنید.

میلگرد بدون آج
مشخصات

انواع سایز میلگرد بدون آج

میلگرد ساده یا بدون آج از نظر سایز به سه دسته  تقسیم می شوند که عبارتند از:

۱_ اولین نوع میلگرد بدون آج، میلگرد خام  است که در شرکت آذر گستر سدید تولید می شود در سایزهای ۱۰ میلیمتر الی ۴۲ میلیمتر به صورت شاخه ۶ متری و ۱۲ متری تولید می گردد.

۲_ میلگرد کششی که در سایزهای استاندارد و دهم دار تولید می شود. در شرکت آذر گستر سدید طبق سفارش مشتری ، قطر مورد نظر تولید می گردد.

۳_ میلگرد ساده یا به اصطلاح عامیانه که به آن مفتول می گویند در سایزهای ریز از ۲ میلیمتر الی ۸ میلیمتر تولید می شوند و به صورت شاخه ۳ متری و کلاف در بازار موجود هستند، اما در حال حاضر شرکت آذر گستر سدید تولید این نوع میلگرد را در دستور کار قرار نداده است.

جدول ویژگی مهم میلگرد بدون آج
⌛ فرمول محاسبهقطر * قطر ➗ 162 * طول میلگرد=وزن میلگرد
📐 سایز میلگرد3 نوع متفاوت دارد
🚚 کاربردتولید قطعات صنعتی، خودرویی، ادوات کشاورزی، صنعت پیچ و مهره و …
📞 نحوه سفارشتماس با پشتیبانی
🔗 ویژگی مهماستاندارد بودن وزن
⭐ مزایای ماکیفیت بالا، تضمین برگشت بار و قیمت مناسب

 

وزن میلگرد بدون آج

برای محاسبه وزن میلگرد ساده، می توانید از طریق فرمول زیر اقدام نمایید:
ابتدا قطر مورد نظر را انتخاب نموده و با فرمول زیر محاسبه می کنیم .

قطر×قطر÷162×طول میلگرد=وزن میلگرد

برای مثال وزن میلگرد قطر ۲۰ را با فرمول بالا محاسبه می کنیم .
۲۰×۲۰÷۱۶۲×طول میلگرد ۶ متر =۱۴/۸۰۰ کیلو گرم

سفارش و خرید

خرید و فروش میلگرد بدون آج از کارخانه آذر گستر سدید

چنانچه قصد خرید و فروش میلگرد بدون آج را دارید می توانید مدل و سایز مورد نظر خود را انتخاب کنید و نسبت به خرید آنها از کارخانه آذر گستر سدید اقدام کرده و بهترین تجربه خرید به لحاظ قیمت و کیفیت محصولات را داشته باشید.

شرایط سفارش میلگرد بدون آج در تهران و شهرستان ها

برای سفارش میلگرد بدون آج، در تهران و سایر شهرستان ‌ها، می توانید با کارخانه آذر گستر سدید تماس حاصل نموده و یا از طریق وب سایت این شرکت، نسبت به خرید محصولات مورد نظر اقدام کنید تا همکاران ما در این مجموعه سفارشات شما را در سریع ترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت بازار ارسال کنند.

نکات مهم در هنگام خرید میلگرد بدون آج

برای خرید میلگرد بدون آج، باید دقت داشته باشید که حتما وزن میلگرد مطابق استانداردهای موجود باشد. به علاوه لازم است که حتما برای خرید میلگرد، به سراغ برندهای مطرح رفته و از استاندارد بودن تولید میلگرد اطمینان خاطر حاصل کنید.

از این ها گذشته یکی از فاکتورهای مهم در زمان خرید و انتخاب میلگرد،میزان مقاومت تسلیمی ( میزان و مقدار نیرویی که به میلگرد وارد می شود اما باعث تغییر شکل آن نمی شود) آن است. از این روی باید مقدار تنش تسلیم میلگرد، مورد توجه قرار بگیرد.

مقالات مرتبط

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.