میلگرد ساده صنعتی

میلگرد صنعتی و کاربرد آن

میلگرد ساده صنعتی، همان طور که می توان از نام آن حدس زد در صنایع مختلف از جمله خودروسازی، صنایع راهسازی، آهنگری، ماشین های سنگین و … کارایی دارد. میلگردهای صنعتی در دو نوع ساده و ترانس تولید می شوند و هر یک کارایی خاص خود را دارند.

برای تشخیص نوع میلگرد ساده صنعتی، می توانید به قطر اسمی آن در برگه شناسایی دقت کنید. قطر اسمی میلگرد، در واقع همان قطر دایره ای است که در مقطع عرضی میلگرد قرار دارد.

برای ساخت میلگردصنعتی، سنگ آهن به گندوله تبدیل شده و گندوله به آهن اسفنجی تبدیل خواهد شد. این آهن اسفنجی، با ضایعات مختلف در کوره های القایی به شمش تبدیل می گردد. سپس بیلت ها برش داده شده و به کوره وارد می گردند. در اینجا بیلت ها تحت دمایی در حدود 1300 درجه سانتی گراد قرار گرفته و سپس به مرحله نورد می روند.

در آخرین مرحله شمش ها، فرم دهی شده و به اندازه های مورد نظر برش می خورند.

میلگردهای صنعتی در حوزه های مختلف ماشین آلات سنگین، ماشین آلات کشاورزی، خودروسازی و دیگر صنایع کاربرد دارند.

قیمت

قیمت میلگرد ساده صنعتی در بازار روز

همانطور که می دانید به دلیل نوسانات ارزی، قیمت میلگرد ثابت و مشخص نیست، پس برای استعلام قیمت میلگرد صنعتی در بازار روز، با پشتیبانی کارخانه آذر گستر سدید تماس حاصل نموده و در خصوص محصولات مورد نظر خود، راهنمایی دریافت کنید.


تماس با مشاورین فروش

مشخصات

انواع سایز میلگرد ساده صنعتی

میلگرد ساده سایزهای مختلفی دارد که در شرکت آذر گستر سدید از قطر ۱۲ میلیمتر الی ۷۰ میلیمتر تولید و روانه بازار می شوند.

برای مشاهده مشخصات هر سایز میلگرد می توانید به جدول قیمت میلگرد ساده رفته و از مشخصات هر سایز و طول و بسته بندی و مشخصات فنی اطلاعات کسب کنید.

وزن میلگرد ساده صنعتی

برای محاسبه وزن میلگرد ساده، می توانید از طریق فرمول زیر اقدام نمایید:

قطر×قطر÷162×طول میلگرد=وزن میلگرد

برای مثال وزن میلگرد قطر ۲۰ را با فرمول بالا محاسبه می کنیم .
۲۰×۲۰÷۱۶۲×طول میلگرد ۶ متر =۱۴/۸۰۰ کیلو گرم

سفارش و خرید

خرید و فروش میلگرد ساده صنعتی از کارخانه آذر گستر سدید

در کارخانه آذر گستر سدید می توانید به راحتی نسبت به ثبت سفارش و خرید انواع میلگرد و آرماتور صنعتی اقدام کرده و بهترین تجربه خرید را داشته باشید. میلگردهای صنعتی با کیفیت درجه یک در این کارخانه تولید و عرضه می شوند که برای استفاده در صنایع مختلف، کارایی و عملکردی فوق العاده خواهند داشت.

جدول ویژگی مهم میلگرد ساده صنعتی
⌛ فرمول محاسبه قطر * قطر ➗ 162 * طول میلگرد=وزن میلگرد
📐 سایز میلگرد از قطر ۱۲ میلیمتر تا ۷۰ میلیمتر
🚚 کاربرد تولید قطعات صنعتی، خودرویی، ادوات کشاورزی، صنعت پیچ و مهره و …
📞 نحوه سفارش تماس با پشتیبانی 53261-021
🔗 ویژگی میلگرد مقاومت کششی مناسب ، دارای نشان استاندارد ، نرم و خوش تراش
⭐ مزایای ما استاندارد بودن وزن ،کیفیت بالا، تضمین برگشت بار و قیمت مناسب

شرایط سفارش میلگرد ساده صنعتی در تهران و شهرستان ها

برای سفارش میلگرد ساده صنعتی در تهران و شهرستان ها، محدودیتی وجود نداشته و شما می توانید از هر نقطه از کشور، نسبت به ثبت سفارش و درخواست برای خرید میلگردهای صنعتی از آذر گستر سدید، اقدام کنید. بدیهی است که سفارش شما در اسرع وقت آماده شده و به محل آدرس ارسال خواهد شد.

نکات مهم در هنگام خرید میلگرد صنعتی

برای خرید میلگرد صنعتی توجه به نکات زیر حائز اهمیت است:

دقت داشته باشید که میلگردهای صنعتی، ممکن است کاملا مرغوب بوده یا ناخالص و نامرغوب باشند. از این روی برای خرید میلگرد صنعتی، باید به مرغوب بودن محصول دقت داشته باشید. میلگردهای صنعتی مرغوب، دارای مقاومت کششی مناسبی بوده و برای استفاده در صنایع کارایی دارند. این در صورتی است که خرید میلگردهای نامرغوب، باعث می شود تا کاربرد مناسبی در صنایع نداشته باشند.

راه حل مناسب برای خرید و انتخاب میلگرد صنعتی مرغوب، خرید از تامین کننده و تولیدکننده معتبر است که حتما از فلزات و مواد اولیه مرغوب و درجه یک در تولید خود استفاده کرده باشد.

به علاوه لازم به ذکر است که شما باید حتما نسبت به سایز میلگردهای صنعتی و نوع آن ها نیز دقت داشته باشید. این میلگرد ها در انواع میلگرد ساده خام ، آلیاژی و میلگرد کششی (میل ترانس) عرضه شده و بسته به نیازی که دارید باید میلگرد مناسبی را انتخاب کرده باشید.

مقالات مرتبط

انواع فولاد و تفاوت آن ها